Gelukkige verjaardag: 2de herdenking van Bangyi Buitelandse Handel Departement

Thy 2de herdenking van Bangyi Buitelandse Handel Departement, dankie dat jy jou al die pad!

 

As ons terugkyk op 2019, is die departement van buitelandse handel soos 'n pasgebore baba.Vandag, na twee jaar se harde werk, het ons span geleidelik volwasse geword.In die afgelope 2 jaar is ek dankbaar om hand aan hand met jou te gaan en saam te sien hoe ons groei.Om die 2de herdenking van die stigting van die departement van buitelandse handel, 'n belangrike dag, te vier, het ons 'n spesiale herdenkingpartytjie gereël.

 

2nd01

 

Om 9-uur die oggend op 30 November het ons span in 'n kamer met die naam 'slowly party' bymekaargekom.Ons het die vertrek met verskeie kleurvolle ballonne en linte versier, foto's geneem en almal se glimlagte aangeteken en 'n dag van pret begin.

 

2nd08

 

Aan die begin van die geleentheid het die spanleier eerstens 'n toespraak gehou wat ons winste en groei in die jaar opgesom het, die storie van die maatskappy sedert sy stigting vertel het, die probleme wat ondervind word en hoe om dit op te los, wat ons aangemoedig het om positief te wees en daarna te streef. beter prestasie te skep.Toe het almal in die span vertel van hul eie winste en gevoelens, en almal het baie baat gevind.

 

2nd03

 

Vervolgens, om die span se gemeenskaplike verjaardag te vier, het ons 'n koek voorberei.Ons het 'n beter toekoms vir die maatskappy gewens.Ons het saam die kerse doodgeblaas.

 

2nd05

 

Toe sny die spanleier die koek en gee dit vir ons.Almal het saam die heerlike koek geproe.

 

2nd04

 

Volgende geniet ons 'n vrye tyd, sing, speel kaarte, drink tee, gesels ... 'n aangename tyd, laat ons tydelik die druk en angs van werk opsy sit, en smul aan hierdie vrye tyd.

 

Met middagete het ons 'n heerlike ete voorberei: braaivleis, geroosterde vis, krewe, verskeie spesiale disse.

 

2nd06

 

Almal het saam gesmul om die 2de herdenking van die stigting van die buitelandse handelspan te vier, en sien uit na die blink toekoms van die maatskappy.

 

2nd09

 

Na middagete het ons 'n paar speletjies gespeel:

 

Speletjie 1: Jy beskryf en ek sal raai
Ons het baie woorde voorberei, twee mense in 'n span, een persoon gebruik aksies en woorde om die woorde wat jy sien te beskryf, en die ander persoon moet raai watter woord dit verteenwoordig.Die span wat die meeste woorde binne twee minute raai, wen.Ons kollegas het allerhande snaakse aksies gebruik om woorde te beskryf, wat ons laat lag het.As 'n ander spanlid die woorde suksesvol raai, sal ons toejuig om dit te vier.Hierdie speletjie het ons stilswyende begrip en intelligensie getoets.Dit is baie interessant.Die wenspan kan een ronde rooi koevert trek.

 

Speletjie 2: Moenie die bevel gehoorsaam nie
Die persoon wat die vraag stel wys in een rigting, en die spanlede moet in die teenoorgestelde rigting kyk, anders sal hulle weer moet begin, As al 5 spelers reg is met die kortste tyd sal wen.Wat interessant is, is dat die leier pas die reëls opgestel het, en die verloorparty moet gestraf word.Gevolglik het hul span verloor en 20 opstote gedoen, wat ons laat lag het.

 

2nd07

 

Speletjie 3: Wie is die geheime
Almal kry 'n woord.Sewe van hulle het dieselfde woorde, en drie van hulle het verskillende woorde.Dié drie is onderdak.Almal maak beurte om hul woorde te beskryf, en dan stem almal vir die mees verdagte persoon wat nie gebruik word nie.Watter kant het die meer lid op die finale veld sal wen.Hierdie wedstryd is baie interessant, ons het dit drie keer gespeel en dit was steeds nie genoeg nie.

 

Na die speletjie het ons gratis aktiwiteite begin, biljart gespeel, speletjiekonsoles gespeel, almal was baie gelukkig.

 

2nd02

 

Om 17:00 het ons vandag se feesviering met gelag afgesluit.In die nuwe jaar sal ons voortgaan om hard te werk om ons kliënte van beter produkte en dienste te voorsien, en ons span sal beter en beter word!


Postyd: Des-01-2021